Naprawa zamków Dąbrowa Górnicza 24h

tel. 696-696-205

Naprawa zamków Dąbrowa Górnicza 24h


Czy trzeba wymienić zamek?

Zepsuty zamek nie oznacza jednoznacznie jego wymiany. Naprawa zamka to częsta usługa, jaką świadczy nasze Pogotowie Zamkowe. Naprawa zamków często jest tańsza od wymiany, szczególnie w sytuacjach, gdy awarii uległa drobna część, nie niszcząc całości mechanizmu lub zepsuty zamek jest unikatowy na naszym rynku, a sprowadzenie nowego przewyższa koszt naprawy oraz gdy zamek użytkowany jest przez dużą liczbę ludzi i dorobienie kluczy może przewyższyć koszt naprawy.


Komu powierzyć naprawę?

Naprawa zamków wymaga doświadczenia i dużej wiedzy z zakresu ślusarstwa i nowych technologii stosowanych we współczesnych zamkach. Nowe stopy, rozwiązania technologiczne powodują, że standardowa wiedza z zakresu ślusarstwa nie wystarcza. Nasi technicy są poddawani ciągłym szkoleniom i uczestniczą w warsztatach prowadzonych przez największych producentów zamków i zabezpieczeń. Dlatego jesteśmy na bieżąco z każdym rozwiązaniem, jakie pojawia się na europejskim rynku.

Ważną kwestią jest również dostępność do specjalistów. Nasze Pogotowie Zamkowe w Dąbrowie Górniczej działa 24 godziny w ciągu doby. Pracujemy również w dni wolne, weekendy i święta.

Naprawa zamków to nie jedyna usługa Pogotowia Zamkowego w Dąbrowie Górniczej. Do innych naszych usług ślusarskich należą:

montaż i wymiana zamków,
awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
awaryjne otwieranie samochodów,
ślusarstwo.

O każdej porze dnia i nocy jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Dąbrowa Górnicza i okolice dzwoni do Pogotowia Zamkowego pod numer: 696-696-205


inne miasta :

Naprawa zamków Będzin
Naprawa zamków Katowice