Pogotowie zamkowe 24h, nr tel. 600 072 722
pogotowie zamkowe gdańsk  |  pogotowie zamkowe katowice  |  pogotowie zamkowe poznań  |  pogotowie zamkowe kraków  |  pogotowie zamkowe warszawa  |  pogotowie zamkowe wrocław

Naprawa zamków Dąbrowa Górnicza 24h

tel. (32) 728-19-20 lub 696-696-205

naprawiony zamek w Łodzi

Czy trzeba wymienić zamek?

Zepsuty zamek nie oznacza jednoznacznie jego wymiany. Naprawa zamka to częsta usługa, jaką świadczy nasze Pogotowie Zamkowe. Naprawa zamków często jest tańsza od wymiany, szczególnie w sytuacjach, gdy awarii uległa drobna część, nie niszcząc całości mechanizmu lub zepsuty zamek jest unikatowy na naszym rynku, a sprowadzenie nowego przewyższa koszt naprawy oraz gdy zamek użytkowany jest przez dużą liczbę ludzi i dorobienie kluczy może przewyższyć koszt naprawy.

Komu powierzyć naprawę?

Naprawa zamków wymaga doświadczenia i dużej wiedzy z zakresu ślusarstwa i nowych technologii stosowanych we współczesnych zamkach. Nowe stopy, rozwiązania technologiczne powodują, że standardowa wiedza z zakresu ślusarstwa nie wystarcza. Nasi technicy są poddawani ciągłym szkoleniom i uczestniczą w warsztatach prowadzonych przez największych producentów zamków i zabezpieczeń. Dlatego jesteśmy na bieżąco z każdym rozwiązaniem, jakie pojawia się na europejskim rynku.

Ważną kwestią jest również dostępność do specjalistów. Nasze Pogotowie Zamkowe w Dąbrowie Górniczej działa 24 godziny w ciągu doby. Pracujemy również w dni wolne, weekendy i święta.

Naprawa zamków to nie jedyna usługa Pogotowia Zamkowego w Dąbrowie Górniczej. Do innych naszych usług ślusarskich należą:

montaż i wymiana zamków,
awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
awaryjne otwieranie samochodów,
ślusarstwo.

O każdej porze dnia i nocy jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dąbrowa Górnicza i okolice dzwoni do Pogotowia Zamkowego pod numer: (32) 728-19-20 lub 696-696-205

inne miasta :

Naprawa zamków Będzin
Naprawa zamków Bielsko Biała
Naprawa zamków Katowice