Awaryjne otwieranie samochodów Dąbrowa Górnicza 24h

tel. 696-696-205

Awaryjne otwieranie samochodów Dąbrowa Górnicza 24h


Zamknięte auto na amen.

W naszej działalności spotkaliśmy różne przypadki: zatrzaśnięte kluczyki, awaria centralnego zamka jak i uszkodzenie zamka przez włamywaczy. Takie wypadki zdarzały się zarówno leciwym samochodom, jak i nowym pojazdom. W sytuacji kryzysowej ludzie szukają różnych rozwiązań. Wezwanie znajomego mechanika i jego awaryjne otwieranie auta rzadko dawało efekt i zwykle kończyło się jeszcze większymi uszkodzeniami.

W takich sytuacjach należy wezwać profesjonalistów, techników z odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i nowoczesnymi narzędziami. Są to czynniki, dzięki którym awaryjne otwieranie samochodów nie generuje dodatkowych kosztów, takich jak wybicie szyby, czy spięcie na centralnym zamku.


Oczekiwanie na pomoc

Awaryjne otwieranie samochodów to usługa, która w naszym Pogotowiu Ślusarskim w Dąbrowie Górniczej ma jeden z najwyższych priorytetów. Klient zwykle jest poza miejscem zamieszkania i nie ma możliwości dostania się do samochodu. W takim wypadku oczekuje pomocy od razu. Właśnie dlatego działamy jako Pogotowie Zamkowe. O każdej porze dnia i nocy można skorzystać z naszej pomocy, a nasi technicy wykonają dla Państwa awaryjne otwieranie auta szybko i sprawnie. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów 24 godziny na dobę. Pracujemy również w weekendy i dni wolne.

Każde awaryjne otwieranie jest naszą specjalnością, a wykonywane przez nas inne usługi pozwalają kompleksowo zabezpieczyć otwierany obiekt. Należą do nich.

naprawa zamków wszelkiego typu,
montaż i wymiana zamków,
awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
ślusarstwo.

Doświadczeni technicy wyposażeni w nowoczesne i profesjonalne narzędzia czekają na Państwa wezwanie. Wykonujemy zlecenie szybko, sprawnie i bez dodatkowych uszkodzeń.


Dąbrowa Górnicza i okolice dzwoni do Pogotowia ślusarskiego pod numer: 696-696-205


Inne miasta:

Awaryjne otwieranie samochodów Będzin
Awaryjne otwieranie samochodów Katowice