Montaż i Wymiana zamków Dąbrowa Górnicza 

Zakladanie zamka w drzwiach Dabrowa Gornicza

Wezwij nas do wymiany zamków w Twoim mieszkaniu, domu lub firmie: tel. 696-696-205


Wymiana zamków - kiedy warto z niej skorzystać?

Zamki w drzwiach mają przede wszystkim za zadanie zapewnić bezpieczeństwo użytkowników oraz ochronę ich mienia. Jednak zdarzają się sytuacje, w których konieczna jest ich wymiana i montaż nowych zamków. Są to przede wszystkich uszkodzenie i awaria zamka, niesprawnie działający mechanizm, zgubienie lub kradzież kluczy, włamanie do mieszkania, zakup mieszkania z rynku wtórnego, wprowadzenie się do danego lokum nowego wynajmującego czy po prostu chęć podniesienia poziomu zabezpieczenia danej przestrzeni. Jednakże wymiana zamków nie powinna być powierzona byle komu! W takim przypadku najlepiej jest skorzystać z pomocy specjalistów - ślusarzy z wieloletnim doświadczeniem, dla których montaż zamków do codzienna praca. Współpracując z naszym Pogotowiem zamkowym w Dąbrowie Górniczej zyskujesz pewność, że taka usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie, bez uszkodzeń, szybko i dokładnie.

Montaż zamków powierz profesjonalistom!

Pogotowie zamkowe w Dąbrowie Górniczej wykona montaż zamka każdego rodzaju. Na życzenie klientów jesteśmy w stanie nie tylko zainstalować mechanizm, lecz również pomóc w jego doborze. Oferujemy także możliwość zakupu zamków od naszych specjalistów, co pozwala zaoszczędzić naszym klientom czas, a także optymalnie dobrać rozwiązanie do ich potrzeb. W naszej ofercie znajdują się m.in. zamki Gerda,Dierre, Mottura, Salto. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

Systematyczne szkolenia i warsztaty, w których uczestniczą nasi fachowcy, sprawiają, że jesteśmy na bieżąco z każdą nowinką techniczną na rynku. Dotyczy to nowych systemów patentowych, jak również nowoczesnych narzędzi ułatwiających i podnoszących jakość wykonania zleceń. Zamki montujemy sprawnie i precyzyjnie, a po wykonanym zleceniu dokładnie instruujemy klientów z ich użytkowania, aby mogły służyć jak najdłużej.

Wymiana zamków Dąbrowa Górnicza - zadzwoń do nas: 696-696-205


Pozostałe usługi ślusarskie dostępne 7 dni w tygodniu

Pogotowie Zamkowe na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic działa w trybie świadczenia pomocy ślusarskiej przez 7 dni w tygodniu, w tym również w dni wolne od pracy. Montaż i wymiana zamków wykonujemy w dogodnym dla klienta terminie i pasującej mu porze. W sytuacjach awaryjnych staramy się z kolei pojawić we wskazanym w zgłoszeniu miejscu tak szybko, jak tylko pozwalają na to nasze możliwości.

Wymiana zamka czy jego montaż to tylko część naszych usług. Dla pełnej obsługi naszych klientów oferujemy również:
naprawa zamków,
awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
awaryjne otwieranie samochodów,
ślusarstwo.


Inne miasta, w których możesz skorzystać z naszych usług to:

Montaż i wymiana zamków Będzin
Montaż i wymiana zamków Katowice