Montaż i Wymiana zamków Dąbrowa Górnicza 24h

tel. 696-696-205

Zakladanie zamka w drzwiach Dabrowa Gornicza


Kiedy wymienić zużyty zamek?

Każdy zamek ma swoją żywotność. Uzależniona jest ona od częstości jego używania i od jakości wykonania. Jednak każdy zamek musi się kiedyś wyrobić lub uszkodzić. Zepsuty zamek to kłopot dla właściciela. Powierzenie wymiany pierwszemu lepszemu "fachowcowi" to jednak prawdziwe ryzyko. Najlepiej powierzyć swoje bezpieczeństwo prawdziwym specjalistom, którzy montaż zamka i wymiana zamka wykonają na najwyższym poziomie, bez dodatkowych uszkodzeń, szybko i dokładnie. Tak właśnie działa Pogotowie Zamkowe w Dąbrowie Górniczej. Montaż i wymiana zamków to nasze podstawowe zajęcie.


Bezpieczeństwo powierzamy profesjonalistom.

Pogotowie Zamkowe w Dąbrowie Górniczej wykona montaż zamka w każdych drzwiach, z jakimi Klient zgłosi się do nas. Montaż i wymiana zamków wykonywana jest z zamków powierzonych. Dla wygody naszych Klientów można również zakupić u nas odpowiedni zamek.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

Ciągłe szkolenia i warsztaty, w których uczestniczą nasi fachowcy sprawiają, że jesteśmy na bieżąco z każdą nowinką techniczną na rynku. Dotyczy to nowych systemów patentowych, jak również nowoczesnych narzędzi ułatwiających i podnoszących jakość wykonania zleceń.

Pogotowie Zamkowe w Dąbrowie Górniczej działa na zasadach pogotowia ślusarskiego. Nasi technicy dyżurują 24 godziny na dobę, w każde święta i dni wolne. Montaż i wymiana zamków dokonujemy w dogodnym dla Klienta terminie i pasującej mu porze.

Wymiana zamka czy jego montaż to tylko część naszych usług. Dla pełnej obsługi naszych Klientów oferujemy również.

naprawa zamków,
awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
awaryjne otwieranie samochodów,
ślusarstwo.

Do grupy naszych usług należą usługi z zakresu standardowych, jak i awaryjnych. Jedne i drugie dostępne są 24 godziny na dobę.


Dąbrowa Górnicza i okolice dzwoni do Pogotowia Zamkowego pod numer: 696-696-205


Inne miasta :

Montaż i wymiana zamków Będzin
Montaż i wymiana zamków Katowice